En als wij marcheren, voor vorst, voor vrijheid en voor recht ….. tetteketet !

Gazet van Antwerpen

Ook Denen waarschuwen: “Over twee jaar is Rusland klaar voor oorlog tegen Navo-landen”

Beoordelingen over de dreiging van Rusland voor het Westen komen almaar dichter. De doorgaans terughoudende Deense inlichtingendienst ziet hoe Poetin zijn leger zo hervormt, dat het in staat wordt de Navo aan te vallen.

Wat een gelul. Amerikaanse propaganda.

Het zijn natuurlijk niet enkel de Denen. In onze reguliere media en bij onze politieke leiders, Francken en De Wever op kop, is de hele berichtgeving over de internationale toestand, pure Amerikaanse propaganda. Oorlogsstokerij !

Natuurlijk bereidt het Russische militaire apparaat zich voor op een oorlog. Maar in eerste instantie niet om Europa binnen te vallen, maar om China bij te staan tegen de aanval van de VS.

In tweede instantie bereiden de Russen zich voor op een verdedigingsoorlog tegen Europa.

Mag ik er op wijzen dat de analyse die ik in mijn voorbije blogs voorgelegd heb nu totaal bevestigd wordt door Trump. 

Trump zegt het uitdrukkelijk: zijn focus ligt op de oorlog tegen China. Alle Amerikaanse middelen zullen daar naartoe gaan.

Voor die oorlog in het Oosten, in de Stille Oceaan hebben de VS een tweede front nodig in het westen om de Russen hier bezig te houden zodat ze als bondgenoot van de Chinezen niet meer meetellen.

Voor die oorlog tegen Rusland rekenen de VS op Europa. Daarvoor moeten de defensiebudgetten in Europa drastisch verhoogd worden. 

Misschien moet een militaire expert eens uitrekenen wat een verdedigingsoorlog tegen Rusland kost, vergeleken met een aanvalsoorlog. Ik wed er op dat voor die verdedigingsoorlog tegen een Rusland dat gaat meestrijden met China, die drastische verhoging niet nodig is. Wel voor een aanvalsoorlog.

Verontwaardiging alom over de uitspraken van Trump.

Een orgie van hypocrisie. En van misleiding van onze publieke opinie.

Ik zegde al dat de uitspraken van Trump een bevestiging zijn van mijn analyse. Ik had het er daarbij ook over dat deze strategie van de VS al is uitgewerkt door Obama, waarschijnlijk al vroeger. Trump zegt het alleen wat bruter dan Obama. Dat hij het zo onverbloemd zegt is een voorteken dat de oorlog niet ver af meer is.

Niemand kan me wijs maken dat de huidige verontwaardigde krijsers niet al op de hoogte waren van die strategie.

Heel de kretologie van onze reguliere pers en politieke leiders is enkel bedoeld om de Europese domme massa zover te brengen dat ze de offers brengt die nodig zijn voor de militaire opbouw, nodig voor de aanval tegen Rusland. Natuurlijk wordt ons daarbij wijs gemaakt dat de Russen de agressors zijn en wij ons moeten verdedigen.

De Denen doen daar vrolijk aan mee door de Russen af te schilderen als agressors.

Maar waarom denkt niemand er aan om vrede te sluiten met de Russen ?

Als Europa Poetin de verzekering geeft dat het Rusland niet zal aanvallen, waarom zou Poetin dan Europa binnenvallen ?

Het is voor hem toch veel voordeliger om in Europa een loyale handelspartner te vinden ?

Als er van Poetin al een dreiging zou uitgaan voor bepaalde landen, dan gaat het om landen die strategisch belangrijk zijn voor de verdediging van Rusland. Als er in Oekraïne geen dreiging zou zijn geweest dat het land zou toetreden tot de Navo, had Poetin geen enkele reden om Oekraïne binnen te vallen.

Maar de dreiging om die landen binnen te vallen valt weg als Europa Poetin de verzekering geeft dat die landen onder zijn invloedssfeer zullen blijven.

Maar de Europese leiders willen absoluut aan ons blijven wijs maken dat Poetin een bedreiging is en dat we ons tegen hem moeten verdedigen omdat ze volledig ingeschakeld zijn in de Amerikaanse strategie.

Dat ze nu Trump aanvallen is oogverblinding. De Amerikanen laten ons in de steek ! Hoe gemeen ! Dus moeten we onze eigen boontjes doppen en massaal geld gaan pompen in bewapening. Maar juist door die bewapening worden we klaar gestoomd om de rol te gaan spelen die de Amerikanen voor ons in gedachten hebben: de aanval op Rusland in functie van hun oorlog tegen China.

Daarmee offeren de Europese leiders de belangen op van de Europese bevolking, want daar waar de Amerikanen veilig zitten achter een massa water, ligt Europa op een afstand van Rusland die te weinig tijd laat voor het onderscheppen van de Russische raketten.

Europa moet geen schrik hebben voor Russische grondtroepen, maar als het Rusland aanvalt, zal het hier wel Russische raketten regenen. 

En als de boel echt escaleert – en het kan niet anders, of dat gebeurt – zullen dat raketten met kernkoppen zijn.

Het zal de Europese leiders worst wezen. Zij zelf zullen tijdig veilig in de VS zitten.

Ondertussen maakt Zelensky zich met de dag belachelijker. Hij eist mee aan tafel te zitten bij de onderhandelingen tussen Trump en Poetin. De misdadige clown Zelensky heeft niets te eisen. Als de Amerikanen morgen hun steun echt stop zetten, bezet Poetin binnen veertien dagen heel Oekraïne.

Maar Trump wil af van de oorlog in Oekraïne, niet omdat hij vrede wil, maar omdat vanaf nu al zijn middelen naar de Stille Oceaan moeten gaan. Ook dat geeft aan dat we snel op weg zijn naar die grote oorlog.

Als Europa zich laat in spannen in de Amerikaanse strategie is die oorlog onvermijdelijk.

Maar als Europa dat niet doet, kan het een sleutelrol spelen: als Europa zich neutraal opstelt tegenover Rusland en tegenover China in hun conflict met de VS, hebben de Amerikanen niet het tweede front in het Westen, waarzonder ze niet kunnen winnen in het Oosten. Dan komt er geen derde wereldoorlog.

En nogmaals: waarom zou Rusland Europa aanvallen als het in vrede een goede handelspartner vindt in Europa ?

Als Poetin zijn rekening maakt en de kost van een oorlog waarbij hij andere landen moet bezet houden, vergelijkt met de baten van vrede en handel, is het besluit duidelijk. 

Maar neen: de Amerikanen willen die oorlog en onze pers en politieke leiders spelen het spel mee, zelfs als ze nu verontwaardigd doen over Trump. Ik veronderstel dat een aantal van die mensen oprecht verontwaardigd zijn over Trump. Dat zijn de dommen. De meerderheid echter speelt hypocriet het spel van de valse propaganda. Dat zijn de smerigen.

De smerigen regeren de wereld. En wij laten ze begaan.

PS Ik wil mijn spijt uitdrukken bij lezers van mijn blogs die het thema van vrede door een neutraal Europa geregeld zien terugkomen. Maar het is zo belangrijk dat herhaling nodig is.

Een reactie achterlaten

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *